Ксенонова лампа Cyclone 9006 (4300K) 35W base
- Виробник: Cyclone
- Модель: 9006-35W-base
| Тіп цоколя | HB4 (9006) |
| Призначення | Основне світло |
| Тіп лампи | Ксенонова лампа |
| Потужність | 35 Вт |
| Клас лампи | Base |
| Колір | 4300K |
| Напруга живлення | 12В |
| Тип підключення | КЕТ |
- Наявність: В наявності
В комплект входить:
- Товар
- Пульт ДК (якщо є у комплекті)
- Фірмова упаковка
- Інструкція
- Роз'єм ISO (якщо є в комплекті)
- Провід живлення
- Гарантія
Опис
Ксенонова лампа Cyclone 9006 (4300K) 35W base
Cyclone Base - лінійка недорогих ксенонових ламп, що представляє бюджетний сегмент ринку. Лампи з цоколем НВ4 (9006) підходять для ближнього та далекого світла, а також для протитуманних фар. Яскравість освітлення становить 2800 люмен, а потужність лампи - 35 Вт. Ця серія лампочок представлена у трьох варіантах колірної температури: 4300К; 5000К; 6000К.
Характеристики:
- Ксенонова лампа 9006 (4300К) 35Вт БАЗА
- Потужність 35Вт.
- Температура світіння 4300К.
- Плінтус типу 9006 (HB4).
Комплектація:
- Ксенонова лампа 9006 (4300К) 35Вт БАЗА - 1 шт.
Рекомендовані товари
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.