Ксенонова лампа Cyclone H7 (5000K) 35W standart pro
- Виробник: Cyclone
- Модель: H7-standart-pro
| Тіп цоколя | H7 |
| Призначення | Основне світло |
| Тіп лампи | Ксенонова лампа |
| Потужність | 35 Вт |
| Клас лампи | Standard PRO |
| Колір | 5000K |
| Напруга живлення | 12В |
| Тип підключення | КЕТ |
- Наявність: В наявності
В комплект входить:
- Товар
- Пульт ДК (якщо є у комплекті)
- Фірмова упаковка
- Інструкція
- Роз'єм ISO (якщо є в комплекті)
- Провід живлення
- Гарантія
Опис
Ксенонова лампа Cyclone H7 (5000K) 35W standart pro
Відмінною рисою ксенонових ламп серії Standard Pro є контроль якості на всіх етапах виробництва та використання у виробництві високоякісних матеріалів. Кріплення колби до основи світильника виконане з металу. Лампи із кварцового скла стійкі до перепадів температур. Для підключення використовують високовольтні водонепроникні роз'єми КЕТ.
Функції:
- СТАНДАРТ Ксенонова лампа
- Тип гнізда H7
- Потужність 35 Вт
- Температура розжарювання 5000 К
- 12 місяців гарантії
Комплектація:
- Ксенонова лампа STANDARD PRO класу – 1 шт.
Рекомендовані товари
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.