Ксенонова лампа Cyclone H7 (4300K) 35W Premium
- Виробник: Cyclone
- Модель: H7-Premium
| Тіп цоколя | H7 |
| Призначення | Основне світло |
| Тіп лампи | Ксенонова лампа |
| Потужність | 35 Вт |
| Клас лампи | Premium |
| Колір | 4300K |
| Напруга живлення | 12В |
| Тип підключення | КЕТ |
- Наявність: В наявності
В комплект входить:
- Товар
- Пульт ДК (якщо є у комплекті)
- Фірмова упаковка
- Інструкція
- Роз'єм ISO (якщо є в комплекті)
- Провід живлення
- Гарантія
Опис
Ксенонова лампа Cyclone H7 (4300K) 35W Premium
Відмінною рисою ксенонових ламп серії PREMIUM є керамічний скляний цоколь, аналогічний PHILIPS. Світловий потік – 3100 люмен, контроль якості на всіх етапах виробництва та використання у виробництві високоякісних матеріалів. Кріплення колбі до основи світильника виконане з кераміки. Лампи із кварцового скла стійкі до різких перепадів температур. Для підключення використовуються високовольтні водонепроникні роз'єми КЕТ.
Функції:
- ксенонові лампи.
- Потужність 35Вт.
- Яскрава температура 4300К.
- посадкове місце типу H7.
- Відмінність від світильників Standart – керамічний цоколь, аналог скла від PHILIPS.
- Світловий потік – 3100 люмен.
Комплектація:
- Ксенонові лампи CYCLONE H7 (4300K) 35W PREMIUM - 1 шт.
Рекомендовані товари
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.