Ксенонова лампа Cyclone H11 (5000K) 35W DC
- Виробник: Cyclone
- Модель: H11-DC
| Тіп цоколя | H11 |
| Призначення | Основне світло |
| Тіп лампи | Ксенонова лампа |
| Потужність | 35 Вт |
| Клас лампи | DC Type |
| Колір | 5000K |
| Напруга живлення | 12В |
| Тип підключення | КЕТ |
- Наявність: В наявності
102 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
В комплект входить:
- Товар
- Пульт ДК (якщо є у комплекті)
- Фірмова упаковка
- Інструкція
- Роз'єм ISO (якщо є в комплекті)
- Провід живлення
- Гарантія
Опис
Ксенонова лампа Cyclone H11 (5000K) 35W DC
Cyclone DC Xenon Lamps - лінійка недорогих ксенонових ламп, що становлять бюджетний сегмент ринку. Лампи підходять для ближнього та далекого світла, а також протитуманних фар. Потужність лампи – 35 Вт. Дана серія ламп представлена в колірній температурі: 5000К. Призначений для підключення до блоків постійного струму.
Функції:
- Ксенонова лампа H11 (5000K) 35 Вт постійного струму
- Потужність 35Вт.
- Яскрава температура 5000К.
- Нижній колонтитул типу H1.
- Гарантія 12 місяців.
- Для нормальної роботи ламп цього класу необхідно використовувати блоки постійного струму.
Комплектація:
- Ксенонова лампа H11 (5000K) 35 Вт постійного струму – 1 шт.
Рекомендовані товари
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.