Ксенонова лампа Cyclone D2H (6000K) 35W standart pro
- Виробник: Cyclone
- Модель: D2H-standart-pro
| Тіп цоколя | D2 |
| Призначення | Основне світло |
| Тіп лампи | Ксенонова лампа |
| Потужність | 35 Вт |
| Клас лампи | Standard PRO |
| Колір | 6000K |
| Напруга живлення | 12В |
| Тип підключення | КЕТ |
- Наявність: В наявності
В комплект входить:
- Товар
- Пульт ДК (якщо є у комплекті)
- Фірмова упаковка
- Інструкція
- Роз'єм ISO (якщо є в комплекті)
- Провід живлення
- Гарантія
Опис
Ксенонова лампа Cyclone D2H (6000K) 35W standart pro
Відмінною особливістю ксенонових ламп серії Standard Pro є контроль якості на всіх етапах виробництва та використання під час виготовлення високоякісних матеріалів. Кріплення світильника до цоколя виконано з металу. Лампи із кварцового скла стійкі до різких перепадів температури.
Особливість лампи в тому, що підключення здійснюється не спеціальним звичайним автомобільним роз'ємом, а роз'ємом КЕТ. Дозволяє підключити блок розпалювання без використання перехідника. Лампа Д2Н повністю замінює лампи Д2С, Д2Р за посадковим місцем в оптиці.
Функції:
- СТАНДАРТ Ксенонова лампа
- Тип п'єдесталу D2H
- Потужність 35 Вт
- Яскрава температура 6000К
- Гарантія 12 місяців.
Комплектація:
- Ксенонова лампа класу STANDARD PRO – 1 шт.
Рекомендовані товари
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.