Ксенонова лампа Cyclone 9007 (4300K) 35W standart
- Виробник: Cyclone
- Модель: 9007-standart
| Тіп цоколя | HB5 (9007) |
| Призначення | Основне світло |
| Тіп лампи | Ксенонова лампа |
| Потужність | 35 Вт |
| Клас лампи | Standart |
| Колір | 4300K |
| Напруга живлення | 12В |
| Тип підключення | КЕТ |
- Наявність: Немає в наявності
В комплект входить:
- Товар
- Пульт ДК (якщо є у комплекті)
- Фірмова упаковка
- Інструкція
- Роз'єм ISO (якщо є в комплекті)
- Провід живлення
- Гарантія
Опис
Ксенонова лампа Cyclone 9007 (4300K) 35W standart
Cyclone Standart - відрізняється надійністю, стабільністю і високою потужністю. Газ ксенон під великим тиском закачаний у колбу з двома електродами, де забезпечує насичене, рівномірне та яскраве світіння, а також тривалий термін служби. Лампи відрізняються ресурсом роботи до 2000 годин. Лампи ксенон економічні у споживанні енергії, гарантують солідну освітлену зону, безпеку та комфорт водіння.
Характеристики:
- Ксенонові лампи.
- Потужність 35Вт.
- Температура світіння 4300К.
- Тип цоколю 9007.
Комплектація:
- Ксенонова лампа CYCLONE 9007 (4300K) 35W STANDART - 1шт.
Рекомендовані товари
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.