Ксенонова лампа Cyclone D4 (5000K) 35W Standart pro
- Виробник: Cyclone
- Модель: D4-standart-pro
| Тіп цоколя | D4 |
| Призначення | Основне світло |
| Тіп лампи | Ксенонова лампа |
| Потужність | 35 Вт |
| Клас лампи | Standard PRO |
| Колір | 5000K |
| Напруга живлення | 12В |
| Тип підключення | КЕТ |
- Наявність: В наявності
В комплект входить:
- Товар
- Пульт ДК (якщо є у комплекті)
- Фірмова упаковка
- Інструкція
- Роз'єм ISO (якщо є в комплекті)
- Провід живлення
- Гарантія
Опис
Ксенонова лампа Cyclone D4 (5000K) 35W Standart pro
Відмінна риса ксенонових ламп серії Standard Pro – контроль якості на всіх етапах виробництва та застосування високоякісних матеріалів при виготовленні. Кріплення колби до цоколя лампи виготовлено з металу. Кварцове скло ламп стійке до різких перепадів температури. Для підключення ламп D4 необхідно використовувати спеціальні перехідники.
Характеристики:
- Ксенонова лампа класу STANDARD PRO
- Тип цоколя D4
- Потужність 35Вт
- Температура світіння 5000К
Гарантія 12 місяців
Комплектація:
- Ксенонова лампа класу STANDARD PRO - 1шт.
Рекомендовані товари
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.