Світлодіодна фара Cyclone WL-K7L 90W 482mm White+Yellow Driving
- Виробник: Cyclone
- Модель: WL-K7L
| Тип світла | Дальнє світло |
| Колір | 6000K/3500K (Білий+Жовтий) |
| Лінійка фар | WL-K7L |
| Тип світлодіода | 3570 3W |
| Робоча напруга | 10-32В |
| Потужність | 81-100W |
| Кількість світлодіодів | 30 шт. |
| Материал линз | PC |
| Матеріал корпусу | Литий алюміній |
| Вологозахист | IP 68 |
- Наявність: В наявності
1697 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
В комплект входить:
- Товар
- Пульт ДК (якщо є у комплекті)
- Фірмова упаковка
- Інструкція
- Роз'єм ISO (якщо є в комплекті)
- Провід живлення
- Гарантія
Опис
Світлодіодна фара Cyclone WL-K7L 90W 482mm White+Yellow Driving
Світлодіодна фара робочого світла
Встановлюється різні типи транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, човни
Наявність горизонтальної світлотіньової межі (дозволяє використовувати цю фару в режимі ближнього світла)
- Тип світла: дальнє світло з чітким світлотіньовим кордоном (driving)
- Кількість LED – 30 шт. (15+15)
- Тип LED - 3570 3W
- Температура світла 6000K/3500K (Білий+Жовтий)
- Підключення трипровідне
- Алюмінієвий корпус, сталеві кріплення, PC
- Клапан для відведення надлишків вологи
- IP 68
- Напруга: 10,8 – 32 В
- Розміри: 482 х 37 х 42 мм (розміри без кріплення)
Комплектація:
- Світлодіодна фара робочого світла
- Комплект кріплення
Рекомендовані товари
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.