Світлодіодна фара Cyclone WL A3 120W Combo
- Виробник: Cyclone
- Модель: WL-A3
| Тип світла | Ближній + Дальній (combo) |
| Колір | 6000K |
| Лінійка фар | WL-A3 |
| Світловий потік, люмен | 10000 Lm |
| Тип світлодіода | CREE |
| Робоча напруга | 10-32В |
| Потужність | 101-150W |
| Кількість світлодіодів | 40 шт. |
| Материал линз | PC |
| Матеріал корпусу | Литий алюміній |
| Вологозахист | IP 67 |
- Наявність: В наявності
1639 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
В комплект входить:
- Товар
- Пульт ДК (якщо є у комплекті)
- Фірмова упаковка
- Інструкція
- Роз'єм ISO (якщо є в комплекті)
- Провід живлення
- Гарантія
Опис
Світлодіодна фара Cyclone WL A3 120W Combo
Світлодіодне робоче світло встановлюється на різні види транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніку, мотоцикли, квадроцикли, катери.
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТ.
- Діапазон робочої напруги: 10,8 – 32 В
- Тип світла: ближнє світло (потік) + дальнє світло (точкове)
- Кількість світлодіодних елементів – 40 шт.
- Тип світлодіодних елементів - CREE 3W
- Колір світіння 6000К
- Матеріал корпусу: алюміній
- Матеріал лінз: ПК
- Водонепроникний: IP 67
- Розміри: ширина: 546 мм, висота: 78 мм, глибина: 60 мм
Гарантія на запотіле скло не поширюється.
Комплектація:
- Світлодіодна фара
- Комплект кріплень
Рекомендовані товари
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.