Біксенонова лампа Cyclone H4 HI/Low 6000K 35W base-type
- Виробник: Cyclone
- Модель: H4-35W-BASE-TYPE
| Тіп цоколя | H4 Hi/Low |
| Призначення | Основне світло |
| Тіп лампи | Ксенонова лампа |
| Потужність | 35 Вт |
| Клас лампи | Base |
| Колір | 6000K |
| Напруга живлення | 12В |
| Тип підключення | КЕТ |
- Наявність: В наявності
В комплект входить:
- Товар
- Пульт ДК (якщо є у комплекті)
- Фірмова упаковка
- Інструкція
- Роз'єм ISO (якщо є в комплекті)
- Провід живлення
- Гарантія
Опис
Біксенонова лампа Cyclone H4 HI/Low 6000K 35W base-type
Біксенонова лампа HI/LOW CYCLON BASE-TYPE 6000K 35 Вт/12 є альтернативою стандартним галогенним лампам H4. Колба біксенонової лампи виготовлена із загартованого кварцового скла та міцно закріплена на місці. Перемикання між ближнім та далеким світлом здійснюється електромагнітом за допомогою зовнішнього контролера.
Функції:
- Напруга живлення - 12В
- Потужність – 35 Вт
- Колірна температура - 6000К
Комплектація:
- HID біксенонова лампа HI/LOW CYCLON BASE-TYPE 6000K 35W
Рекомендовані товари
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.