Світлодіодна фара Cyclone WL-L3 30W Premium flood
- Виробник: Cyclone
- Модель: WL-L3
| Тип світла | Ближнє світло |
| Колір | 5700K |
| Лінійка фар | WL-L3 |
| Світловий потік, люмен | 3000 Lm |
| Тип світлодіода | OSRAM Р7 5W |
| Робоча напруга | 10-32В |
| Потужність | 30W |
| Кількість світлодіодів | 6 шт. |
| Материал линз | PC |
| Матеріал корпусу | Литий алюміній |
| Вологозахист | IP 67 |
| Дальність світла | 92m. |
- Наявність: В наявності
702 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
В комплект входить:
- Товар
- Пульт ДК (якщо є у комплекті)
- Фірмова упаковка
- Інструкція
- Роз'єм ISO (якщо є в комплекті)
- Провід живлення
- Гарантія
Опис
Cyclone WL-L3 30W Premium flood
Світлодіодне робоче світло.
Встановлюється різні види транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніку, мотоцикли, квадроцикли, катери;
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТ.
- Діапазон робочої напруги: 9 – 32 В
- Тип світла: розсіяне ближнє світло (потік)
- Кількість світлодіодних елементів – 6 шт.
- Тип LED - OSRAM P7 5Вт
- Світлова температура - 5700К
- Матеріал корпусу: алюміній
- Матеріал лінз: полікарбонат
- Водонепроникний: IP 67
- Мембрана для відведення зайвої вологи
- Світловий потік – 3000 люмен
- Дальність освітлення 92 м
- Розмір: 160,3 х 45 х 52,6 мм
- Підключення - 2-х провідне.
Гарантія 12 місяців.
Рекомендовані товари
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.