Світлодіодна фара Cyclone WL-G6 30W hi/low
- Виробник: Cyclone
- Модель: WL-G6
| Тип світла | Ближній + Дальній (combo) |
| Колір | 6000K |
| Лінійка фар | WL-G |
| Світловий потік, люмен | 2000 Lm |
| Тип світлодіода | 1860 10W, CREE 5W |
| Робоча напруга | 12-24В |
| Потужність | 21-30W |
| Кількість світлодіодів | 4 шт. |
| Материал линз | PC |
| Матеріал корпусу | Литий алюміній |
| Вологозахист | IP 67 |
- Наявність: В наявності
439 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
В комплект входить:
- Товар
- Пульт ДК (якщо є у комплекті)
- Фірмова упаковка
- Інструкція
- Роз'єм ISO (якщо є в комплекті)
- Провід живлення
- Гарантія
Опис
Світлодіодна фара Cyclone WL-G6 30W hi/low
світлодіодне робоче світло
Встановлюється різні види транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніку, мотоцикли, квадроцикли, катери;
Наявність горизонтального світлотіньового кордону (дозволяє використовувати фару в режимі ближнього світла)
Характеристики:
- Діапазон робочої напруги: 10,8 – 24В
- Тип світла: Привіт/Низький/Комбо
- Режими роботи: ближне/дальнє світло
- Кількість світлодіодних елементів – 4 шт
- Тип світлодіода – 1860 10Вт + CREE 5Вт
- Колір світіння 6000К
- Матеріал корпусу: литий під тиском алюміній
- Матеріал лінз: ПК
- Водонепроникний: IP 67
- Розміри: ширина: 170 мм, висота: 110/126 мм, глибина: 62 мм.
- 3-провідне з'єднання
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТ.
Комплектація:
- Світлодіодна фара
- Набір кріплення
- Упаковка
Рекомендовані товари
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.