Світлодіодна фара Cyclone WL B1 36W Flood V2
- Виробник: Cyclone
- Модель: WL-B1-Flood
| Тип світла | Ближнє світло |
| Колір | 6000K |
| Лінійка фар | WL-B |
| Світловий потік, люмен | 3200 Lm |
| Тип світлодіода | 3030 PHILIPS |
| Робоча напруга | 10-32В |
| Потужність | 31-40W |
| Кількість світлодіодів | 12 шт. |
| Материал линз | PC |
| Матеріал корпусу | Литий алюміній |
| Вологозахист | IP 67 |
- Наявність: В наявності
550 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
В комплект входить:
- Товар
- Пульт ДК (якщо є у комплекті)
- Фірмова упаковка
- Інструкція
- Роз'єм ISO (якщо є в комплекті)
- Провід живлення
- Гарантія
Опис
Світлодіодна фара Cyclone WL B1 36W Flood V2
Світлодіодна фара
Підходить для різних видів транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, човни.
Характеристики:
- Діапазон робочої напруги: 10,8 – 32 В
- Тип світла: Розсіяне ближнє світло (повінь)
- Кількість світлодіодних елементів складає 12 штук
- Тип світлодіодного елемента-3030 3 Вт
- Колір яскравості: 6000K
- Матеріал корпусу: алюміній
- Матеріал лінзи: PC
- Водонепроникність: IP 67
- світловий потік становить 3360 люменів
- Розміри: Ширина: 164,3 мм, висота: 64 мм, глибина: 79,4 мм
ЦІНА за1 ЛАМПУ
На запотіле скло не поширюється гарантія
Комплектація:
- Світлодіодна фара
- Набір кріплення
Рекомендовані товари
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.