Світлодіодна фара Cyclone WL-F1B CREE-3 30W SP
- Виробник: Cyclone
- Модель: WL-F1B-SP
| Тип світла | Ближнє світло |
| Колір | 6000K |
| Лінійка фар | WL-F |
| Світловий потік, люмен | 2999 Lm |
| Тип світлодіода | CREE |
| Робоча напруга | 10-32В |
| Потужність | 41-50W |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Материал линз | PC |
| Матеріал корпусу | Литий алюміній |
| Вологозахист | IP 67 |
- Наявність: В наявності
480 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
В комплект входить:
- Товар
- Пульт ДК (якщо є у комплекті)
- Фірмова упаковка
- Інструкція
- Роз'єм ISO (якщо є в комплекті)
- Провід живлення
- Гарантія
Опис
Світлодіодна фара Cyclone WL-F1B CREE-3 30W SP
Світлодіодні робочі фари (круглі, чорні).
Встановлюється різні види транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніку, мотоцикли, квадроцикли, катери.
Наявність горизонтальної розділової лінії (дозволяє використовувати фару в режимі ближнього світла).
Функції:
- Діапазон робочої напруги: 10,8 – 32 В
- Тип світла: спрямоване дальнє світло (крапковий)
- Кількість світлодіодних елементів – 3 шт.
- Тип світлодіодних елементів – CREE 10W
- колір свічення 6000К
- Матеріал корпусу: литий під тиском алюмінію
- Матеріал лінз: ПК
- Фара оснащена клапаном для відведення зайвої вологи (запобігає запотіванню)
- Водонепроникний: IP 67
- Світловий потік – 2400 люмен
- Розміри: ширина: 120 мм; висота: 125 мм; глибина: 70 мм
Комплектація:
- Світлодіодне робоче світло
- Фіксація
Рекомендовані товари
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.