Світлодіодна фара Cyclone WL-D6 V2 Mini 48W Spot 12V
- Виробник: Cyclone
- Модель: WL-D6V2-Mini
| Тип світла | Дальнє світло |
| Колір | 6000K |
| Лінійка фар | WL-D |
| Світловий потік, люмен | 1000 Lm |
| Тип світлодіода | Epistar 3W |
| Робоча напруга | 12В |
| Потужність | 41-50W |
| Кількість світлодіодів | 16 шт. |
| Материал линз | PC |
| Матеріал корпусу | Литий алюміній |
| Вологозахист | IP 67 |
- Наявність: В наявності
161 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
В комплект входить:
- Товар
- Пульт ДК (якщо є у комплекті)
- Фірмова упаковка
- Інструкція
- Роз'єм ISO (якщо є в комплекті)
- Провід живлення
- Гарантія
Опис
Світлодіодна фара Cyclone WL-D6 V2 Mini 48W Spot 12V
Світлодіодна фара робочого світла.
Встановлюється різні види транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніку, мотоцикли, квадроцикли, катери
- Діапазон робочої напруги: 10,8 – 16В
- Тип світла: спрямоване дальнє світло (точковий)
- Кількість світлодіодних елементів – 16 шт.
- Тип світлодіодних елементів – 3030 3Вт
- колір свічення 6000К
- Матеріал корпусу: литий під тиском алюміній
- Матеріал лінз: полікарбонат
- Водонепроникний: IP67
- Розміри: Ширина: 85 мм, Висота: 103 мм, Глибина: 19 мм.
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТ.
Рекомендовані товари
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.