Світлодіодна фара Cyclone WL-D12 SLIM 30W 3030-19 SPOT
- Виробник: Cyclone
- Модель: WL-D12
| Тип світла | Дальнє світло |
| Колір | 6000K |
| Лінійка фар | WL-100 |
| Світловий потік, люмен | 1000 Lm |
| Тип світлодіода | 3030 |
| Робоча напруга | 10-32В |
| Потужність | 21-30W |
| Кількість світлодіодів | 19 шт. |
| Материал линз | PC |
| Матеріал корпусу | Литий алюміній |
| Вологозахист | IP 67 |
- Наявність: В наявності
205 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
В комплект входить:
- Товар
- Пульт ДК (якщо є у комплекті)
- Фірмова упаковка
- Інструкція
- Роз'єм ISO (якщо є в комплекті)
- Провід живлення
- Гарантія
Опис
Cyclone WL-D12 SLIM 30W 3030-19 SPOT
Світлодіодне робоче світло.
Встановлюється різні види транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніку, мотоцикли, квадроцикли, катери.
- Діапазон робочої напруги: 10,8 - 32 В
- Тип світла: дальнє світло (крапковий)
- Кількість світлодіодних елементів - 19 шт.
- Тип світлодіодних елементів - 3030
- яскравість кольору 6500K
- Матеріал корпусу: литий під тиском алюмінію
- Матеріал лінз: ПК
- Водонепроникний: IP 67
- Розміри: ширина 84 мм, висота 103 мм, глибина 21 мм.
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТ.
- Гарантія 12 місяців
Комплектація:
- Світлодіодне робоче світло
- комплект кріплення
Рекомендовані товари
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.