Світлодіодна фара Cyclone WL-D19 40W+DRL STR Flood
- Виробник: Cyclone
- Модель: WL-D19
| Тип світла | Дальнє світло |
| Колір | 6000K |
| Лінійка фар | WL-D |
| Тип світлодіода | 3030 |
| Робоча напруга | 10-32В |
| Потужність | 31-40W |
| Кількість світлодіодів | 6 шт. |
| Материал линз | PC |
| Матеріал корпусу | Литий алюміній |
| Вологозахист | IP 67 |
- Наявність: В наявності
492 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
В комплект входить:
- Товар
- Пульт ДК (якщо є у комплекті)
- Фірмова упаковка
- Інструкція
- Роз'єм ISO (якщо є в комплекті)
- Провід живлення
- Гарантія
Опис
Світлодіодна фара Cyclone WL-D19 40W+DRL STR Flood
Cвітлодіодна фара робочого світла
Встановлюється на різні типи транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, човни
- Напруга: 10,8 - 32 В
- Тип світла: розсіяне ближнє світло (flood)
- Кількість LED - 6 шт.
- Типи LED - COB + DRL
- DRL жовтого кольору з функцією стробоскопу
- Функція білого стробоскопу
- Температура світла 6000K + 3500K
- Алюмінієвий корпус, сталеві кріплення, полікарбонатна лінза
- Клапан для відведення надлишків вологи
- IP 67
- Підключення 3-х провідне
- Розміри: 129 х 112 х 33 мм
Гарантія 12 міс.
Рекомендовані товари
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.