Сирена CYCLONE S-71 6-TONE 20W
- Виробник: Cyclone
- Модель: S-71
| ТИП | Сирена |
| Тональність сирени | Шеститональна |
| Вологозахист | Да |
| Звуковий тиск | 110 dB |
| Потужність | 20W |
| Розміри | 68,6 x78x68, 2 мм; |
| Матеріал виготовлення | Термостійкий АВС пластик |
| Напруга | 12В |
- Наявність: В наявності
173 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
В комплект входить:
- Товар
- Пульт ДК (якщо є у комплекті)
- Фірмова упаковка
- Інструкція
- Роз'єм ISO (якщо є в комплекті)
- Провід живлення
- Гарантія
Опис
Сирена CYCLONE S-71 6-TONE 20W
Характеристики:
- 20Вт 6 тональна сирена
- Робоча напруга 12В
- Звуковий тиск – 110±3дБ/м
- Водонепроникний корпус
- Корпус виготовлений з ударостійкого та термостійкого матеріалу
- Розміри л.ч.: 68,6-78-68, 2 мм
Комплектація:
- Сирена S-71 20W 1 тон
- Оригінальна упаковка
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.