Акумулятор HARDY L 6CT-60Ah 600A
- Виробник: HARDY
- Модель: 60Ah-600A
| Ємність | 60 |
| Пусковий ток | 600 A |
| Розміри | 241 - 175 - 190 |
| Полярність | "0" (+ зліва) |
| Тип клем | Стандартні |
| Напруга | 12В |
| Виконання корпусу | Європеєць |
| Тип електроліту | Свинцево-кислотний |
| Ступінь обслуговування | Обслуговуваний |
| Країна виробник | Польща |
- Наявність: В наявності
В комплект входить:
- Товар
- Пульт ДК (якщо є у комплекті)
- Фірмова упаковка
- Інструкція
- Роз'єм ISO (якщо є в комплекті)
- Провід живлення
- Гарантія
Опис
Акумулятор HARDY L 6CT-60Ah 600A
Представляємо автомобільний акумулятор Hardy 6CT-60Ah 600A - ідеальне рішення для власників дизельних і бензинових автомобілів. Маючи підвищену вібростійкість і високий пусковий струм, цей акумулятор забезпечує швидкий і надійний запуск двигуна навіть у найекстремальніших умовах.
Харді 6CT-60Ah 600A відмінно зарекомендувала себе взимку, забезпечивши надійну роботу автомобіля навіть при негативних температурах.
Ви можете бути впевнені в його надійності та довговічності, адже цей акумулятор виробляється у Польщі на сучасному обладнанні з якісних матеріалів.
Hardy 6CT-60 має гарантію 24 місяці і доступний для доставки по всій Україні. Якщо ви перебуваєте в Одесі, то можете скористатися безкоштовною доставкою або забрати у нашому магазині.
Вибирайте надійний і потужний автомобільний акумулятор Hardy 6ST-60, щоб бути впевненим у надійності свого автомобіля в будь-яких умовах!
Замовити автомобільний акумулятор Hardy можна в нашому інтернет-магазині Nano-avto. Наш каталог акумуляторів містить опис та всі характеристики товару, а також фото-прев'ю. Оформлене замовлення менше ніж за п'ять хвилин! Доставка по всій Україні, швидко, вигідно та зручно.
Рекомендовані товари
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.