Акумулятор COMBAT 6CT-60Ah 510A
- Виробник: COMBAT
- Модель: 60Ah-510A
| Ємність | 60 |
| Пусковий ток | 510 A |
| Розміри | 242 - 175 - 190 |
| Полярність | "0" (+ праворуч) |
| Тип клем | Стандартні |
| Напруга | 12В |
| Виконання корпусу | Європеєць |
| Тип електроліту | Свинцево-кислотний |
| Ступінь обслуговування | Обслуговуваний |
| Країна виробник | Україна |
- Наявність: В наявності
В комплект входить:
- Товар
- Пульт ДК (якщо є у комплекті)
- Фірмова упаковка
- Інструкція
- Роз'єм ISO (якщо є в комплекті)
- Провід живлення
- Гарантія
Опис
Акумулятор COMBAT 6CT-60Ah 510A
Мабуть, найпоширеніший тип АКБ серед автовласників – ВАЗ, Деу Ланос, Сенс, Шевроле Авео, Лачетті (Daewoo Lanos, Daewoo Sens, Chevrolet Aveo, Lacetti).
Виготовлений за стандартною технологією та зі стандартними пусковими характеристиками: пусковий струм 510 А. Достатній для безпечного запуску двигуна.
Навіть за значного зниження температури акумулятора SADA 6CT-60Ah можливий самостійний запуск. Резерв потужності 60 Ач дозволяє достатню кількість пусків на день.
У виробництві використовуються лише якісні комплектуючі.
Акумулятор 6ST-60Ah проходить усі рівні стандартного контролю, тому ви купуєте акумулятор, який на 100% справний та готовий до використання.
Купити автомобільний акумулятор можна в інтернет-магазині Нано-авто. У нас ви можете замовити цей акумулятор з доставкою до будь-якої точки України. Якщо ви мешкаєте в Одесі, ви можете скористатися безкоштовною доставкою або забрати її в нашому магазині. Купівля акумулятора дає вам гарантію на 24 місяці та впевненість у надійності вашого автомобіля у будь-яких умовах.
Рекомендовані товари
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.