Світлодіодна фара Cyclone WL-R2 40W+DRL LOW
- Виробник: Cyclone
- Модель: WL-R2
| Тип світла | Ближнє світло |
| Колір | 6000K |
| Лінійка фар | WL-R |
| Світловий потік, люмен | 2999 Lm |
| Тип світлодіода | CSP |
| Робоча напруга | 10-32В |
| Потужність | 31-40W |
| Кількість світлодіодів | 4 шт. |
| Материал линз | PC |
| Матеріал корпусу | Литий алюміній |
| Вологозахист | IP 67 |
- Наявність: В наявності
878 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
В комплект входить:
- Товар
- Пульт ДК (якщо є у комплекті)
- Фірмова упаковка
- Інструкція
- Роз'єм ISO (якщо є в комплекті)
- Провід живлення
- Гарантія
Опис
Світлодіодна фара Cyclone WL-R2 40W+DRL LOW
Світлодіодне робоче світло.
Встановлюється різні види транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніку, мотоцикли, квадроцикли, катери.
Наявність горизонтального світлотіньового кордону (дозволяє використовувати фару в режимі ближнього світла).
Характеристика:
- Діапазон робочої напруги: 10,8 – 32 В
- Режими роботи: ближнє світло/ДХО
- Кількість світлодіодних елементів – 4 шт.
- Тип світлодіодних елементів – 10Вт + ДРЛ
- колір свічення 6000К
- Матеріал корпусу: литий під тиском алюміній
- Матеріал лінз: ПК
- Водонепроникний: IP 67
- Розміри: ширина: 151 мм, висота: 89/108 мм, глибина: 57 мм
- Підключення: роз'єм H4
ЦІНА ЗА 1 ШТ.
Комплектація:
- Світлодіодне робоче світло
- Комплект кріплення
Рекомендовані товари
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.