Світлодіодна фара Cyclone WL-M1 18W COB SP
- Виробник: Cyclone
- Модель: WL-M1
| Тип світла | Дальнє світло |
| Колір | 6000K |
| Лінійка фар | WL-M |
| Світловий потік, люмен | 2000 Lm |
| Тип світлодіода | COB |
| Робоча напруга | 10-32В |
| Потужність | 11-20W |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Материал линз | PC |
| Матеріал корпусу | Литий алюміній |
| Вологозахист | IP 67 |
- Наявність: В наявності
328 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
В комплект входить:
- Товар
- Пульт ДК (якщо є у комплекті)
- Фірмова упаковка
- Інструкція
- Роз'єм ISO (якщо є в комплекті)
- Провід живлення
- Гарантія
Опис
Світлодіодна фара Cyclone WL-M1 18W COB SP
Світлодіодне робоче світло.
Встановлюється різні види транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніку, мотоцикли, квадроцикли, катери.
Характеристики:
- Напруга: 10,8-32 В
- Тип світла: спрямоване дальнє світло (точковий)
- Кількість світлодіодів – 2 шт.
- Типи світлодіодів - COB
- Світлова температура 6000К
- Алюмінієвий корпус, сталеві кріплення, ПК
- IP67
- Світловий потік – 1800 люмен
- Розміри: 182 х 22 х 42 мм
Комплектація:
- Світлодіодне робоче світло
- монтажний комплект
Рекомендовані товари
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.