Світлодіодна фара Cyclone WL-JP1 7" 70W H/L
- Виробник: Cyclone
- Модель: WL-JP1
| Тип світла | Ближній + Дальній (combo) |
| Колір | 5500K |
| Лінійка фар | WL-JP1 |
| Тип світлодіода | CSP |
| Робоча напруга | 12-24В |
| Потужність | 70W |
| Материал линз | PC |
| Матеріал корпусу | Литий алюміній |
| Вологозахист | IP 67 |
- Наявність: В наявності
1206 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
В комплект входить:
- Товар
- Пульт ДК (якщо є у комплекті)
- Фірмова упаковка
- Інструкція
- Роз'єм ISO (якщо є в комплекті)
- Провід живлення
- Гарантія
Опис
Cyclone WL-JP1 7" 70W H/L
Світлодіодна фара (ближнє/дальнє світло/ДХО/поворотники);
Встановлюється різні види транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніку, мотоцикли, квадроцикли, катери;
Наявність горизонтального світлотіньового кордону (дозволяє використовувати фару в режимі ближнього світла)
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТ.
- Діапазон робочої напруги: 10,8 – 24 В
- Тип світла: Привіт/Низький
- Режими роботи: ближнє/дальнє світло/функція ДХО + покажчик повороту
- Колір світіння 5500К
- Матеріал корпусу: литий під тиском алюміній
- Матеріал лінз: ПК
- Водонепроникний: IP 67
- Розміри: діаметр: 175 мм, глибина: 90 мм
- Під'єднання: роз'єм Н4 + роз'єм включення ДХО + роз'єм увімкнення поворотників
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.