Світлодіодна фара Cyclone WL-G7 Mini 20W Premium driving
- Виробник: Cyclone
- Модель: WL-G7
| Тип світла | Дальнє світло |
| Колір | 5700K |
| Лінійка фар | WL-G |
| Світловий потік, люмен | 2400 Lm |
| Тип світлодіода | OSRAM OLSON 5W |
| Робоча напруга | 10-32В |
| Потужність | 20W |
| Кількість світлодіодів | 4 шт. |
| Материал линз | PC |
| Матеріал корпусу | Литий алюміній |
| Вологозахист | IP 67 |
| Дальність світла | 187m. |
- Наявність: В наявності
1229 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
В комплект входить:
- Товар
- Пульт ДК (якщо є у комплекті)
- Фірмова упаковка
- Інструкція
- Роз'єм ISO (якщо є в комплекті)
- Провід живлення
- Гарантія
Опис
Світлодіодна фара Cyclone WL-G7 Mini 20W Premium driving
Світлодіодне робоче світло
Встановлюється різні види транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніку, мотоцикли, квадроцикли, катери;
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТ.
- Діапазон робочої напруги: 9 – 32В
- Тип світла: дальнє світло з чистою лінією зрізу + круговий/талія
- Кількість світлодіодних елементів – 4 шт.
- Тип LED-OSRAM OLSON 5W
- Колір світіння 5700К
- Матеріал корпусу: литий під тиском алюміній
- Матеріал лінз: полікарбонат
- Водонепроникний: IP 67
- Мембрана для відведення зайвої вологи
- Світловий потік – 2400 Люмен
- Дальність світла 187 м
- Розмір: 82 х 78,3 х 75,8 мм
- 3-х провідне з'єднання
12 місяців гарантії.
Рекомендовані товари
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.