Світлодіодна фара Cyclone WL-F5 20W+Ring spot V2
- Виробник: Cyclone
- Модель: WL-F5
| Тип світла | Ближнє світло |
| Колір | 6000K |
| Лінійка фар | WL-F |
| Світловий потік, люмен | 1000 Lm |
| Тип світлодіода | CREE 5W |
| Робоча напруга | 12-24В |
| Потужність | 11-20W |
| Кількість світлодіодів | 4 шт. |
| Материал линз | PC |
| Матеріал корпусу | Литий алюміній |
| Вологозахист | IP 67 |
- Наявність: В наявності
398 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
В комплект входить:
- Товар
- Пульт ДК (якщо є у комплекті)
- Фірмова упаковка
- Інструкція
- Роз'єм ISO (якщо є в комплекті)
- Провід живлення
- Гарантія
Опис
Світлодіодна фара Cyclone WL-F5 20W+Ring spot V2
Світлодіодне робоче світло.
Встановлюються різноманітні види транспорту: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, катери.
Наявність горизонтального світлотіньового кордону (дозволяє використовувати фару в режимі ближнього світла).
Характеристика:
- Діапазон робочої напруги: 10,8 – 24 В
- Тип світла: ближнє світло з світлотіньовим кордоном
- Кількість світлодіодних елементів – 4 шт.
- Тип світлодіодних елементів - CREE 5W+COB
- колір свічення 6000К
- Матеріал корпусу: литий під тиском алюміній
- Матеріал лінз: ПК
- Водонепроникний: IP 67
- Розміри: ширина: 74 мм, висота: 64 мм, глибина: 55 мм
- 3-провідне підключення червоний + 12 В, чорний -12 В, жовтий + 12 В (включаючи світлове кільце)
ЦІНА ЗА 1 ШТ.
Комплектація:
- Світлодіодне робоче світло
- Комплект кріплення
Рекомендовані товари
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.