Світлодіодна фара Cyclone WL-D13 SLIM 45W 3030-29 SPOT
- Виробник: Cyclone
- Модель: WL-D13
| Тип світла | Ближній + Дальній (combo) |
| Колір | 5000K |
| Лінійка фар | WL-100 |
| Світловий потік, люмен | 1000 Lm |
| Тип світлодіода | 3030 |
| Робоча напруга | 10-32В |
| Потужність | 41-50W |
| Кількість світлодіодів | 29 шт. |
| Материал линз | PC |
| Матеріал корпусу | Литий алюміній |
| Вологозахист | IP 67 |
- Наявність: В наявності
234 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
В комплект входить:
- Товар
- Пульт ДК (якщо є у комплекті)
- Фірмова упаковка
- Інструкція
- Роз'єм ISO (якщо є в комплекті)
- Провід живлення
- Гарантія
Опис
Світлодіодна фара Cyclone WL-D13 SLIM 45W 3030-29 SPOT
Світлодіодне робоче світло
Встановлюється різні види транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніку, мотоцикли, квадроцикли, катери
- Діапазон робочої напруги: 10,8 – 32 В
- Тип світла: ближнє світло + дальнє світло (точкове)
- Кількість світлодіодних елементів – 29 шт.
- Тип світлодіодних елементів – 3030
- колір, що світиться 5000К
- Матеріал корпусу: литий під тиском алюмінію
- Матеріал лінз: ПК
- Водонепроникний: IP 67
- Розміри: ширина: 84 мм, висота: 103 мм, глибина: 21 мм.
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТ.
- Гарантія 12 місяців
Комплектація:
- Світлодіодне робоче світло
- монтажний комплект
Рекомендовані товари
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.