Світлодіодна фара Cyclone WL B6 120W Combo
- Виробник: Cyclone
- Модель: WL-B6-120W
| Тип світла | Ближній + Дальній (combo) |
| Колір | 6000K |
| Лінійка фар | WL-B |
| Світловий потік, люмен | 3500 Lm |
| Тип світлодіода | CREE |
| Робоча напруга | 10-32В |
| Потужність | 101-150W |
| Кількість світлодіодів | 24 шт. |
| Материал линз | PC |
| Матеріал корпусу | Литий алюміній |
| Вологозахист | IP 67 |
- Наявність: В наявності
1053 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
В комплект входить:
- Товар
- Пульт ДК (якщо є у комплекті)
- Фірмова упаковка
- Інструкція
- Роз'єм ISO (якщо є в комплекті)
- Провід живлення
- Гарантія
Опис
Світлодіодна фара Cyclone WL B6 120W Combo
Світлодіодна фара
Підходить для різних типів транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніка, мотоцикли, квадроцикли, човни;
Характеристики:
- Діапазон робочої напруги: 10,8 – 32 В
- Тип світла: низький промінь + високий промінь (комбінований)
- Кількість світлодіодних елементів складає 24 штуки
- Тип світлодіодного елемента-CREE 5W
- Колір яскравості: 6000K
- Матеріал корпусу: алюміній
- Матеріал лінзи: PC
- Водонепроникність: IP 67
- Підключення – 2-провідне
- Розміри: Ширина: 310 мм, висота: 80 мм, глибина: 65 мм
На запотіле скло не поширюється гарантія;
Комплектація:
- Світлодіодна фара
- Набір кріплення
Рекомендовані товари
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.