Світлодіодна фара Cyclone WL-308 SLIM 18W EP6 SP
- Виробник: Cyclone
- Модель: WL-308
| Тип світла | Дальнє світло |
| Колір | 6000K |
| Лінійка фар | WL-300 |
| Світловий потік, люмен | 2000 Lm |
| Тип світлодіода | Epistar |
| Робоча напруга | 10-32В |
| Потужність | 11-20W |
| Кількість світлодіодів | 6 шт. |
| Материал линз | PC |
| Матеріал корпусу | Литий алюміній |
| Вологозахист | IP 67 |
- Наявність: В наявності
187 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
В комплект входить:
- Товар
- Пульт ДК (якщо є у комплекті)
- Фірмова упаковка
- Інструкція
- Роз'єм ISO (якщо є в комплекті)
- Провід живлення
- Гарантія
Опис
Світлодіодна фара Cyclone WL-308 SLIM 18W EP6 SP
Світлодіодне робоче світло
Встановлюється різні види транспортних засобів: позашляховики, вантажівки, спецтехніку, мотоцикли, квадроцикли, катери
Характеристики:
- Діапазон робочої напруги: 10,8 – 32В
- Тип світла: спрямоване дальнє світло (крапковий)
- Кількість світлодіодних елементів – 6 шт.
- Тип світлодіодних елементів – Epistar 3W
- Колір свічення 6000К
- Матеріал корпусу: литий під тиском алюмінію
- Матеріал лінз: ПК
- Водонепроникний: IP 67
- Світловий потік – 1800 Люмен
- Розміри: ширина: 155 мм, висота: 42 мм, глибина: 40 мм.
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТ.
Комплектація:
- Світлодіодне робоче світло
- Кріпильний комплект
Рекомендовані товари
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.