Блок розпалювання CYCLONE HP-TYPE SLIM 12V 55W
- Виробник: Cyclone
- Модель: HP-TYPE-SLIM
| ТІП | Блок запалювання |
| Потужність | 55 Вт |
| Наявність CAN-BUS | Ні |
| Напруга ланцюга | 12В |
| Рекомендації | Можливість встановлення на машини з живленням 12V |
| Матеріал блоку | Метал |
| Колір | Сріблястий |
| Конектори | KET |
- Наявність: В наявності
410 грн.
Замовити в 1 клік
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
В комплект входить:
- Товар
- Пульт ДК (якщо є у комплекті)
- Фірмова упаковка
- Інструкція
- Роз'єм ISO (якщо є в комплекті)
- Провід живлення
- Гарантія
Опис
Блок розпалювання CYCLONE HP-TYPE SLIM 12V 55W
- Потужність: 55 Вт
- Можливість встановлення на машини з живленням 12В
- З'єднувачі - КЕТ
Обладнання:
- ЦИКЛОН HP-TYPE SLIM 12V 55W група розпалювання
Рекомендовані товари
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.