Автомагнітола 9" DECKER TS9-001 (2x32)
- Виробник: Decker
- Модель: TS9
| Монтажний розмір | 9" |
| ТИП | Мультимедіа |
| Операційна система | Android 8.1 |
| Діагональ екрану | 9" |
| Розширення екрану | 1280X720 |
| Підсвітка кнопок | RGB |
| Знімна передня панель | Нет |
| USB-роз'єм | Тиловий |
| Управління з кнопок керма | Да |
| Пульт ДК | Ні |
| Потужність підсилювача | 4х50Вт |
| Підтримка навігації | GPS |
| Підтримка Bluetooth | Вбудований модуль |
| Оснащення | USB, Wi-Fi |
| Напруга бортового ланцюга | 9-16В |
- Наявність: Немає в наявності
В комплект входить:
- Товар
- Пульт ДК (якщо є у комплекті)
- Фірмова упаковка
- Інструкція
- Роз'єм ISO (якщо є в комплекті)
- Провід живлення
- Гарантія
Опис
DECKER TS9-001 (2x32)
Універсальна магнітола Decker TS9-001 під керуванням операційної системи Android 8.1 - це втілення передових технологій та інноваційних функцій, які принесуть справжнє задоволення за кермом, і дозволить бути в курсі всіх подій і зв'язку в будь-який час і в будь-якому місці. Величезний сенсорний дисплей розміром 9 "дюймів, з роздільною здатністю 1280X720 пікселів стане незамінним органом управління головним пристроєм, а функція "мультитач" покращує і без того швидку чуйність на дотики. Універсальна магнітола на ОС Android 4 оснащена процесором UIS 8141E з частотою 1.3 Ghz і 2GB оперативної пам'яті. Ці характеристики дозволять відтворювати музичні файли, відео файли, а також використовувати будь-які навігаційні програми без гальмування і з максимальною комфортністю функціонал магнітоли. Завантажуйте звичні вам програми YouTube, Skype, програми для роботи з соціальними мережами, офісні програми, ігри - і проводьте час у стомлюючих пробках на зв'язку з друзями, або перегляд останніх новин і повідомлень.
Підтримка камер AHD
Характеристики:
- Мультимедійна станція на базі процесора UIS 8141E (4x1.3GHz);
- Оперативна пам'ять DDR: 2 Гб;
- Вбудована пам'ять ROM: 32 Gb;
- Операційна система Android 8.1;
- 15 - смуговий еквалайзер (від 25Hz- до 16 kHz) (8 пресетів);
- Вбудований модуль GPS із зовнішньою антеною;
- Вбудований WiFi модуль (2.4G/5G);
- FM радіо з RDS;
- Банк пам'яті на 30 радіостанцій (18 FM, 12 AM)
- Встановлення програм для Android за допомогою APK файлів або за допомогою PLAY MARKET;
- Функція Zlink5 (AndroidAuto/CarPlay);
- Потужність вбудованого підсилювача 4х50 Вт (TCB001HQ);
- Дисплей ємнісний Q-LED 9" (1280X720);
- Підсвічування кнопок управління, що змінюється;
- Bluetooth v5.0 із профілем A2DP;
- Вбудований мікрофон;
- Лінійний RCA аудіо/відео вхід (AUX);
- Відеовхід для камери заднього огляду;
- Підтримка камер (CVBS-PAL/CVBS-NTSC/AHD 720P/AHD 1080P);
- Підтримка камер високої роздільної здатності AHD 1080P;
- Можливість через налаштування включати/вимикати паркувальну розмітку (для задньої камери);
- Інтерфейс з двома USB портами (тилових на подовжувачі);
- Підтримка керування кнопок з керма (резистивне);
- Управління живленням зовнішнього підсилювача (слабкотокове);
- Мультимовний інтерфейс (українська/англійська та ін. мови);
- Заводські налаштування - код 168 (тільки для досвідчених користувачів)
- Установчий розмір 229х131х219х45 мм;
Гарантія 12 місяців
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.